YARIM KG TAM YAĞLI ŞİRDEN MAYALI KEÇİ PEYNİRİ

Yeni 2-3 gün içinde

YARIM KG TAM YAĞLI ŞİRDEN MAYALI KEÇİ PEYNİRİ

YARIM KG TAM YAĞLI ŞİRDEN MAYALI KEÇİ PEYNİRİ

Sağlıklı besinlerden biri olan şirden mayalı keçi peyniri adeta şifa veren, doğal ürünlerin başında yer almaktadır. Bu alanda uzun yıllardır özverili hizmet veren Köy Lezzetlerim halkımıza tamamen doğal ürünler satışı yapmaktadır.

YARIM KG TAM YAĞLI ŞİRDEN MAYALI KEÇİ PEYNİRİ

Ege bölgesinin eşsiz zengin doğal ortamında yetiştirilen keçilerden elde edilen sütlerle yapılan şirden mayalı keçi peyniri damak tadına önem verenler için satışta. Köy Lezzetlerim olarak halkımızın doğal ürünleri tüketmelerini sağlamak için oldukça ciddi yatırımlar ve çalışmalar yapmaktayız. Yayına aldığımız alışveriş sitemiz olan https://www.koylezzetlerim.com üzerinden kesintisiz olarak ülkemizin her köşesine ürün satışı yapmaktayız. Doğal keçi peyniri alanında tamamen ev yapımı üretimi gerçekleştiren firmamız, üretimden satışa kadar müşteri odaklı çalışmalar yapmaktadır. Köy Lezzetlerim olarak 500 GR yağlı şirden mayalı keçi peyniri satışımız sayesinde yurdumuzun dört bir yanında bulunan insanlarımız doğal ev yapımı şirden mayalı keçi peyniri tüketimi yapmaktadır. Köy Lezzetlerim markası ile satışı gerçekleştirilen şirden mayalı keçi peyniri satışımız, doğal lezzet arzulayan tüm tüketicilerimiz için kesintisiz olarak satışta bulunmaktadır.

Şirden Mayalı Keçi Peyniri Tam Yağlı Olarak Şimdi Satışta

Sürekli yenilenen teknoloji ve tüketicilerin ihtiyaçlarını ön planda tutan firmamız, tam yağlı doğal peynir satışı sayesinde müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyoruz. Tamamen tüketici odaklı ve tecrübeyle hizmet veren firmamız yöresel keçi peyniri üretimi yaparak tüm halkımıza hizmet sunmaktadır. Sürekli zenginleşen internet olanaklarını kullanan firmamız internet sayfamız olan www.koylezzetlerim.com üzerinden en kolay şekilde satış yapmaktadır. Bölgemizin muhteşem doğası ile ev yapımı olarak keçi peyniri üretimi yapılmaktadır. Doğal peynirlerimiz satış öncesi sağlık açısından güvenli bir şekilde korunarak, müşterilere ulaştırılmak üzere saklanmaktadır. Doğal keçi peyniri fiyatları açısından Köy Lezzetlerim firması olarak doğal keçi peyniri fiyatlarını inceleyerek, ekonomik şekilde ürünlerimizin satışını yapmaktayız. Satışı yapılan tüm keçi peyniri çeşitleri anlaşmalı olduğumuz kargo firmasına teslim edilerek adresinize kadar gönderilmektedir. Tüketici odaklı çalışmalarına büyük önem veren Köy Lezzetlerim, siz müşterilerimizden gelen her türlü önerilere oldukça önem vermekte ve her konuda yardımcı olmaktadır.


% 100 keçi sütünden imal edilmiştir.

  • Doğal şirden mayası kullanılmıştır.

Hiçbir koruyucu madde ve katkı maddesi içermez Sindirim sistemini destekler

Mineral yönünden zengindir

Bağışıklık sistemini güçlendirir

Kemiklerin güçlenmesini sağlar

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Stock Status

You can assign custom blocks with custom messages on Out of Stock products only.

  • Görüntüleme: 2185
  • Üretici: Gülsüm Ana
  • Ürün Kodu: 12587545298778
  • Stok Durumu: 2-3 gün içinde
  • 25,00TL
  • Vergiler Hariç: 23,15TL

Etiketler: peynir, inek, peyniri, organik peynir