Köknar Kozalağı Suyu Net 1300Gr

Yeni Üretimde

Köknar Kozalağı Suyu Net 1300Gr

Köknar (Göknar) Kozalağı Suyunun Faydaları Nelerdir?

Solunum Rahatsızlıkları: Göknar kozalağı pekmezi, öksürmede, balgam, bronşit gibi hastalıklarda şifa sunmaktadır. Özellikle astım rahatsızlıklarında, tedavi edici bir etkiye sahiptir.

Akciğer Sorunları: Göknar Kozalağı Pekmezi, akciğerin temizlenmesine yardımcı olur. Vücudun gerekli olan mineralleri karşılamasından dolayı akciğer rahatsızlıklarına neden olan ve sigara gibi zehirli dumanların kalıcı zararlarını ortadan kaldırmaktadır.

Grip ve Nezle:  Bugün birçok doktor ve uzman bilim insanları Göknar kozalağının işlenmesi, yağının çıkartılması ya da pekmez (reçel) yapılmasıyla ve tüketilmesi halinde tüm kış boyunca hastalık geçirmeyeceğini belirtmektedirler. Bağışıklığı arttıran bir etkiye sahip olan Göknar Kozalağı, nadir bulunan özel bileşenleri içeriğinde barındırmaktadır.

Göknar kozalaklarında bulunan Pinen solunum kaynaklı sorunların tedavisinde, Öksürme, bronşit, boğaz ağrıları, nefes darlığı gibi sorunları tedavisine yardımcı olur. 

Akciğeri temizler, nefes almada çekilen rahatsızlıkları giderir. Bağışık sistemini güçlendirir. Hastalık yayıcı mikroplara karşı vücudun daha dinç kalmasını sağlar. 

Psikolojik sorunlardan kaynaklı salgılanan hormonlarda kişinin daha rahat hissetmesini sağlamaktadır. İnsan metabolizmasını düzene sokar, uyku sorunlarına çözüm getirir. 

Odaklanma kabiliyetini arttırır. Cildi gençleştirir, kış aylarında hastalıklara yakalanma riskini düşürür.  Nezle, grip ve diğer bulaşıcı hastalıkları önler, Vücudun yenilenmesini ve performansının artmasına yardımcı olur,  Ayrıca doğallığın en muhteşem şifasının bir örneğidir, Solunum yolu hastalıklarına da mükemmel bir derecede iyi geldiği bilinmektedir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Üretimde

Bu Üründe stok bulunmamaktadır. Ürün üretimde olup çok yakında stok açılacaktır.

 
  • Görüntüleme: 11
  • Üretici: Köy Lezzetlerim
  • Ürün Kodu: 06-KNRSY850
  • Stok Durumu: Üretimde
  • 30,00TL
  • Vergiler Hariç: 27,78TL

Etiketler: Köknar Kozalağı Suyu Net 1300Gr